Günümüz rekabet şartlarında başarılı olabilmek için en iyi ürünü, en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekir. Bu, ancak efektif bir tedarik zinciri yönetimiyle başarılabilir. Tedarik Zinciri yönetiminin en aktif ve önemli kalemlerinden biri de lojistik sistemleridir.

Niyazi Lojistik müşterileri adına bu sistemi kurmakta ve yönetmektedir. Türkiye'nin 18 şehrine yayılmış olan 57 deposu, 500.000 m² (5 m. sqf.) kapalı depolama alanı ve 390.000 paletli yük stok kapasitesi ile Niyazi Lojistik, ülkemizin depolama, depo stok süreçlerinin optimizasyonu ve yönetimi konusunda lider firmalarındandır. Niyazi Lojistik, gıda, tekstil, teknoloji ve otomotiv gibi tüm ana sektörlerde 100’ün üzerinde marka ve firmaya lojistik destek vermektedir. 


Lojistik, sistem yönetimi demektir. Niyazi Lojistik, lojistik süreçlerin yönetiminde kullandığı üstün bilgi işlem ve personel yönetim sistemi sayesinde, depolarında ortalama olarak aylık 50.000.000 adet koli/askı/palet elleçlemekte ve bu depolar toplamından ayın her günü averajda 1.300 TIR ürünü sevk etmektedir. Netlog Lojistik, ürün sahibi firmaların lojistik süreçlerini kendileri üstlendikleri zaman gerçekleşen mal kayıp ve hasarlanma sorumluluğunu üstüne alarak, hem bu tür belirsizlikleri ortadan kaldırır hem de konsolidasyondan kaynaklanan maliyet avantajı sağlar.

Uzmanlık Alanları

› Gıda Lojistiği ( Genel / Soğuk Zincir ) 
› Tekstil ve “Lifestyle” Lojistiği 
› Otomotiv ve Yan Sanayi Lojistiği (Milk-Run Yönetimi) 
› Perakende Mağazacılık / AVM Lojistiği 
› Endüstriyel Ürünler Lojistiği 
› Teknoloji Lojistiği 
› Zincir Market Sistemi (Market ve Tedarikçilere Özel) 
› Gümrüklü Depolama / Transit Kargo Lojistiği 
› Arşiv ve Data Lojistiği

Depo Tipleri

› Genel Depolama (Raflı) 
› Genel Depolama (Dökme) 
› Askılı Tekstil Depolama
› Tam Otomatik Depolama 
› Gümrüklü Depolama 
› Soğuk Depolama 
› Aktarma Merkezleri