Ana deposu İzmir Ege Serbest Bölgesinde bulunan ve merkez ofisi İstanbul’da olan Anele Supply Chain firması, ücra, zorlu ve hassas bölgelerde hizmet veren catering, inşaat ve servis firmalarına gıda ve gıda dışı ürünler için satın alma ve mal tedarik hizmeti vermektedir.

Anele, müşteriler adına talep edilen ürünleri toptan alır, taşımasını yaparak depolarına getirir, stok yönetimini yapar, müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre depolarından mal toplar ve müşterinin istediği teslimat noktasına dağıtır. Bu süreçteki tüm depolama, dağıtım ve gümrük hizmetlerini yapar, yönetir ve müşteriye anahtar teslim tedarik zinciri yönetimi olarak sunar. 

Anele, ticaret ile uğraşan firmalarla karşılaştırıldığında çok daha kapsamlı servisler sunmaktadır. Gıda sektöründe ciddi deneyimi bulunan Anele, müşterisiyle çalışarak ihtiyaçlarını öngörür, stok ihtiyacını belirler, ürünlerin gıda depolamasına uygun sertifikalı depolarda stoklanmasını sağlar ve müşteri siparişine göre ihtiyaca uygun şekilde en zorlu mekanlara sağlıklı ve süratli bir şekilde dağıtım yapar. Anele müşterileriyle proje bazlı ve uzun soluklu çalışmaktadır.

Ürün Kategorileri

› Dondurulmuş Et ve Et Ürünleri
› Dondurulmuş Deniz Mahsulleri 
› Dondurulmuş Sebze
› Konser ve Gıda
› Taze Sebze ve Meyve 
› Süt Ürünleri 
› Taze Et İçecek
› Makarna ve Ekmek Ürünleri