​Türkiye ihracatının en önemli bölgesi , Orta Asya, Orta Doğu ve Avrupa’dır. Bu bölgedeki ülkelerle yapılan ticaretin ciddi bir kısmı kara yolu taşımacılığıyla yapılmaktadır. niyazilogistic kara yolu parsiyel ve komple taşımacılıkta Türkiye’nin hem en deneyimli hem de en büyük firmalarındandır.

Niyazi Lojistik Grubu’nun uluslararası kara operasyonlarını yürüten firması olan niyazi campany bu bölgelere kendi C2 belgesine kayıtlı, 120 Mega Tenteli ve 200 Frigo/Soğuk Zincir, toplam 350 adet özmal aracı ile hizmet vermektedir. niyazilogistik buna ek olarak yüzlerce tedarikçi ile ortak çalışarak, müşterisinin yükünü her zaman hareket ettirebilecek bir yapı kurmuştur. Komple araç ve parsiyel yük taşımacılığında uzmanlaşmış, sektörde deneyimli kadrosu, üstün araç filosu ve bölgesel deneyimi ile niyazilogistik, müşterilerine sürat ve servis kalitesine odaklanmış hizmetler sunmaktadır.

Orta Asya:  Türkmenistan, Afganistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan,Gürcistan,Rusya,Ukrayna

Orta Doğu: Suudi Arabistan / Irak / Kuveyt / Katar / Arap Emirlikleri / İran

Avrupa:

Hizmet Kalemleri

› Kolili / Paletli Genel Kargo Taşıma 
› Yanıcı / ADR Taşıma 
› Proje / Gabari Yük Taşıma 
› Frigo Taşıma