Sıvı Gıda Taşıması için özel bir araç parkı, bu araçları yönetecek sistem ve sistemi takip edecek deneyimli çalışanlara ihtiyaç vardır. Niyazi Lojistik, sıvı gıda taşımasında Türkiye'nin en büyük lojistik servis sağlayıcılarından birtanesidir.

Niyazi Lojistik, 310 adet özmal ve tedarikçi tankeri ile günlük olarak tüm Türkiye’ye yayılan ve 497 köyde bulunan 759 çiftlikten, 2.500 tonun üzerinde süt toplamaktadır. Niyazi lojistik, topladığı sütün antibiyotik testlerini toplama adresinde yapmakta ve özel soğutma sistemli tankerlerle süt, peynir, yoğurt üreticisi fabrikalara en sağlıklı, süratli ve uygun maliyetli şekilde getirmektedir. Niyazi Lojistik gerçek bir “Milk-Run” operasyon örneği olan bu hizmeti, ileri görüşlü güzergah, optimizasyon ve planlama sistemleriyle yönetilmektedir. Niyazi Lojistik Likit taşıma birimi, sıvı çikolata, bitkisel yağ gibi sıvı/dökme taşınması gereken tüm gıda ürünlerine servis vermektedir. 

LNG, granül, yakıt ve plastik gibi gıda harici sektör ürünlerinin tanker ile yapılması gereken taşımalarının tüm organizasyonu Netlog Enerji Taşıma şirketi tarafından yapılmaktadır. 

 

Avantajları

› Sorgulanan yerine sorgulayan taraf olmak 
› Maliyet avantajı 
› 7/24 Müşteri Hizmetleri Merkezi 
› Sürekli araç bulunabilirliği 
› Bakımlı, hijyenik ve düzgün yönetilen araç parkı 
› Şoför eğitim, tedarik ve yönetimi
› Gizli maliyetlerin ortadan kalkması

Servis Verilen Ürünler

› Şeker 
› Glikoz 
› Süt 
› Çikolata 
› Bitkisel Yağlar