İnsanlar yaşadıkça tüketmeye, tükettikçe de firmalar talebi karşılamak için üretmeye devam edecektir. Dolayısıyla bu hammadde tedariği ve ticaretini tetikleyecektir. Bu ekonomik döngünün her alanında bir şeyler, bir yerden bir yere hareket edecektir. Niyazi Lojistik, taşınması gereken ürün hareketlerini müşterilerine sağlayan bir firmadır.

Müşteriler üretir ve satar, Niyazi lojistik bu ürünlerin hasarlanmadan, süratli ve en uygun maliyette teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlar. Teslimatın yapılmasından sonra ise teslimatın hasarsız ve eksiksiz yapıldığının ispatı olan teslim evraklarını müşterisine dijital veya matbu olarak ulaştırır. Niyazi Lojistik ile çalışan firmalar ürünlerinin en iyi şekilde, dikkatli ve Türk Ticaret Kanunu esasları kapsamında sigortalı olarak taşındığından emin olur. 

Türkiye'nin en büyük özmal araç parklarından birine sahip olan Niyazi Lojistik, filosuna ek olarak 15.000’nin üzerinde tanımlı ve tedarikçi aracı ile düzenli olarak çalışmaktadır. Komple araç gerektiren taşımaları için Niyazi lojistik hizmetlerinden faydalanmak isteyen firmalar tek bir numarayı arayarak, bu hizmetten hızlı ve kolayca yararlanabilirler.


Avantajlar

› Sigortalı taşıma
› 7/24 Müşteri hizmetleri birimi 
› Online Takip Sistemi 
› Süratli teslim evrakı temini 
› Araç parkı ve temini garantisi
› Performans raporlama 
› Uygun maliyet ve ödeme şartları